סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצוב גרפי

»
צרו קשר

עיצוב תפריטים

מסעדות ובתי קפה נחשבים בימינו למוקדי בילוי מבוקשים ופופולריים. בכל מסעדה או בית קפה, אפילו הקטנים והצנועים ביותר ניתן למצוא פריט אחד שלא ניתן בלעדיו וזהו – התפריט. אמנם, ניתן להשתמש בתפריט פשוט למראה, אך יהיה זה רעיון הרבה יותר מוצלח להציג בפני הלקוחות תפריט מעוצב, מושקע ומיוחד. מדוע עיצוב תפריטים נעשה פופולרי כל כך? בזכות מי ניתן למצוא במיטב המסעדות ובתי האוכל, הפאבים, הברים או בתי הקפה תפריטים יפים כל כך?

עיצוב תפריטים ומיתוג

כל בית עסק שמציע מיני מאכלים, משקאות, מטעמים, שואף להציע ללקוחותיו ערך מוסף, משהו ייחודי שיגרום להם להגיע שוב ושוב. מלבד העובדה כי כדאי להציע תפריט מגוון וכי חשוב שהטעמים יהיו מוצלחים, כדאי גם שהאסתטיקה תהיה במיטבה. כמקום המשרת את הציבור ומציע אוכל טוב, משקאות מוצלחים, חשוב כי כל מסעדה או בית קפה ידעו לפרוס כראוי בפני קהל הלקוחות את כל טוב שמוצע, את כל סוגי המנות והטעמים. מטבע הדברים – רק תפריט מסוגל לעשות זאת וכאשר הוא מעוצב באופן ייחודי הוא מהווה חלק מהמיתוג החיוני לצורך שגשוג עסקי לטווח ארוך.

לעיצוב התפריט חשיבות נוספת, שאיננה פחותה. מלבד העברת המסר באופן ברור, קצר וממוקד, העיצוב המקצועי גם מבוסס על הנדסת אנוש – מקל על אורחי המסעדה לבחור במהירות ובנוחות מתוך מגוון המנות. 

עיצוב מקצועי חוסך זמן מלצר ולקוח

כיצד ניתן להזמין עיצוב תפריטים מיוחד, מפתיע ומזמין? כל מה שצריך לעשות זה לפנות אלינו. לאחר ליבון צרכים ניתן להפיק תפריט מיוחד שמוסיף לאווירה המיוחדת שכל בית אוכל מעוניין לייצר עבור לקוחותיו. 

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על עיצוב גרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר. 

עיצוב מקצועי מאפשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!

בהפקת‭ ‬תפריטים ‬‬אנו‭ ‬משלבים ‬תהליכים‭ ‬מיוחדים‭ ‬של‭ ‬השבחות‭ ‬נייר‭ ‬כמו‭ :‬למינציה, הטבעות‭,‬ הבלטות‭ ,‬צבעים‭ ‬מיוחדים‭ ,‬לקה‭ ‬סלקטיבית‭,‬ חיתוכי‭ ‬לייזר‭,‬ שטנצים‭ ‬ועד‭...‬

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....