סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצוב אריזות

»
צרו קשר

עיצוב שקיות נייר

בשל המודעות המתגברת לאיכות הסביבה, אנו רואים עליה בשימוש בשקיות נייר. יותר ויותר חנויות ונקודות מכירה עוברים לשימוש בשקיות נייר המחליפות את שקיות הניילון הוותיקות. שקיות הנייר הללו אינן משמעות אך ורק לנשיאת המוצר מהחנות לביתו של הלקוח. מבחינת המשווק, היצרן או המוכר, שקיות מעוצבות מאפשרות השגת יעדים שיווקיים בלתי מבוטלים.

עיצוב שקיות נייר ושיפור חווית הקניה

מדוע עיצוב שקיות נייר מתברר כיעיל מבחינה שיווקית ותדמיתית? קודם כן, מומחי השיווק מסבירים כי שיווק לא מסתיים בהחלטת הקניה. יש דבר שנקרא "שיווק שלאחר קניה" ומטרתו לעודד את הלקוח לרכישה חוזרת ולשביעות רצון גבוהה. שקית נייר מעוצבת מעבירה מסר של איכות ומעלה את שביעות הרצון של הלקוח מחוויית הקניה. זוהי סיבה טובה מאוד להשקיע בעיצוב שקית הנייר אך יש דבר מה נוסף, חשוב לא פחות.

פרסומת שיווקית ממדרגה ראשונה

עיצוב שקיות נייר בסיועו של מעצב גרפי מנוסה מסייע להפיץ במרבים את קיומו של מוצר, מותג או בית עסק. שקית נייר מעוצבת, הנושאת על פניה לוגו, סלוגן, שם של חנות, משמשת פרסומת טובה ביותר. כל מי שרואה לקוח או לקוחה המסתובבים עם שקית מעוצבת לומדים כי קיים מישהו שקנה מוצר כזה או אחר, בחנות כזאת או אחרת. פעמים רבות, זה מעורר מצד אנשים אחרים שאילות לגבי תכולת השקית ומכאן – הדרך קצרה לזכייה בלקוחות נוספים. 

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על תכנון תלת ממדי של השקית, עיצובו הגרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר.

עיצוב מקצועי מאשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!​

בעיצוב והפקה‭ ‬שקיות נייר ‬‬אנו‭ ‬משלבים ‬תהליכים‭ ‬מיוחדים‭ ‬של‭ ‬השבחות‭ ‬נייר‭ ‬כמו‭ :‬למינציה, הטבעות‭,‬ הבלטות‭ ,‬צבעים‭ ‬מיוחדים‭ ,‬לקה‭ ‬סלקטיבית‭,‬ חיתוכי‭ ‬לייזר‭,‬ שטנצים‭ ‬ועד‭...‬

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....