סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצוב גרפי

»
צרו קשר

עיצוב רולאפים

בעזרת מקוריות ועיצוב גרפי מקצועי ניתן לקדם בתי עסק או לפרסם מוצרים, מוצגים, תערוכות או חנויות בדרכים רבות. דרוש לכם פתרון אפקטיבי שישיג לכם יותר נוכחות, בכל תחום בו אתם פועלים? דרך טובה מאוד מבוססת על עיצוב רולאפים. מעצב מקצועי מסוגל לתכנן רולאפ חדש לחלוטין, במגוון גדלים וכזה שניתן לייצר באמצעים קיימים וכך להשיג גם חיסכון בעלויות וגם פרסום אפקטיבי במיוחד.

שילוט מיוחד, נגלל ונייד

רולאפ הינו סוג של שילוט מיוחד, נגלל. זהו שלט שניתן להקים ולקפל וניתן להציבו בכל מקום. הוא משמש לצרכי קידום, העלאת מודעות ופרסום. זהו אמצעי נייד וקל לטלטול, ובזכות היכולת לקפלו (באמצעות גלגול) הוא מתאים גם לעסקים קבועים כגון חנויות וגם לפרסום דוכנים ניידים למשל למכירת תכשיטים, דברי מתיקה וכל מוצר אחר. מעצב גרפי מסוגל לתכנן גדלים שונים, הכל בתאם לצורך, כשעיצוב רולאפים גדולים במיוחד יוכל למשוך את העין גם ממרחק רב. השימוש הנכון בגודל, בעיצוב ובצבעים מייצר אטרקטיביות. כאשר משלבים מסר קליט או מיתוג חזק – התוצאות לא מאחרות להגיע.

יותר פניות, יותר לקוחות

מרגישים שאין מספיק מודעות לעסק שלכם? זקוקים לאמצעי פרסום יעיל לחנות, לדוכן, לתצוגה? אמורים להגיע לכינוס מקצועי גדול בארץ או בחו"ל ולא רוצים להסתפק בכרטיסי ביקור? עיצוב רולאפים יאפשר לכם להשיג את התוצאות שאתם כל כך רוצים. יותר מודעות, יותר פניות, יותר לקוחות, יותר תשומת לב. 

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על עיצוב גרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר. 

עיצוב מקצועי מאפשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....