סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצוב גרפי

»
צרו קשר

עיצוב פולדרים

מיתוג עסקי במיטבו נועד לייצר תדמית מקצועית, רושם מצוין. מיתוג כולל עיצוב של כרטיס ביקור אפקטיבי ולוגו מרהיב אבל הוא בהחלט יכול (ויש אומרים – חייב) לכלול אלמנטים נוספים. עיצוב פולדרים, למשל, מאפשר גם לעסקים קטנים ולאנשי מקצוע מתחילים ליצור רושם גדול וייחודי. לא כל שכן חברות גדולות, אשר מציידות את עובדיהן ומנהליהן בפולדרים צבעוניים ומרהיבים. באמצעות כלים גרפיים וניסיון בעיצוב, ניתן להפוך כל פולדר ליצירה מושכת עין, מקדמת מכירות ובעלת תוצאות שיווקיות יוצאות מן הכלל.

עיצוב מקצועי ללא הנחות מוקדמות

בעיצוב הפולדר ניכר מגע ידו של המעצב בשני היבטים. ההיבט הראשון הינו בצורה - למשל עיצוב כיס, עם או בלי חלון, חיתוך מיוחד. ההיבט השני החשוב לא פחות צבע - גרפיקה המודפסת. חשוב להדגיש כי על מנת לעצב פולדר מצוין לא כדאי להיצמד לשבלונות או להנחות מוקדמות. מעצב גרפי שעוסק במיתוג ובעיצוב של פולדרים יבקש תמיד להבין את המותג שהוא אמור לקדם. מהי רוח המותג? מהם הערכים שאותם ניתן למצוא בקרב מזמין העבודה? האם העיצוב צריך להתבסס יותר על צבע וגרפיקה או שכדאי לתת מקום נכבד למילה הכתובה? על כך, ניתן להוסיף את תשומת הלב שצריך להשקיע בהחלטות כגון היכן בדיוק למקם את הלוגו, רמת הבהירות של הצבע וכיוצא בזה.  

אלמנטים ייחודיים להגברת הרושם

נחוץ לכם עיצוב מרהיב שעושה את העבודה ומביא תוצאות? אל תתפשרו על פחות ממעצב גרפי שיוכל להציג לכם מגוון רחב של עבודות קודמות, ברמת גימור מושקעת. נחוץ ביצוע יוצא מן הכלל?

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על עיצוב גרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר. 

עיצוב מקצועי מאפשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!

בהפקת‭ ‬פולדרים ‬‬אנו‭ ‬משלבים ‬תהליכים‭ ‬מיוחדים‭ ‬של‭ ‬השבחות‭ ‬נייר‭ ‬כמו‭ :‬למינציה, הטבעות‭,‬ הבלטות‭ ,‬צבעים‭ ‬מיוחדים‭ ,‬לקה‭ ‬סלקטיבית‭,‬ חיתוכי‭ ‬לייזר‭,‬ שטנצים‭ ‬ועד‭...‬

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....