סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצוב גרפי

»
צרו קשר

עיצוב ספרים

הפתגם הידוע מציע לנו לא להסתכל בקנקן כי אם במה שיש בו. עם זאת, כולנו נוטים להתרשם ממראה חיצוני ולו בשלב של ההתרשמות הראשונית. מעצב גרפי שמבין על בוריו את רזי המקצוע יהיה הראשון שיאמר כי גם עיצוב ספרים חייב להיות מושך את העין ושובה את הלב. אפילו הספר המוצלח ביותר לא יימכר היטב אם העטיפה שלו תיראה מגושמת ואם העיצוב החיצוני יהיה מרושל.

אין לשכוח כי עיצוב ספרים מצריך תשומת לב לא רק למה שרואים מבחוץ אלא גם למה שיש בפנים. בחירת הגופן של הטקסט, המרווחים בין מילים, הרווחים בין השורות, כל אלה יכולים להשפיע מאוד על חווית הקריאה וגם על רמת המשיכה שיחוש אדם מזדמן השוקל האם לקנות את הספר הזה, או ספר אחר.

עיצוב עם ערך מוסף

על מדפי הספרים אנו פוגשים ספרי עיון וספרי פרוזה, ספרי לימוד וספרי בישול, רומנים וספרי מדע בדיוני, ספרי זיכרון, ביוגרפיות אישיות, ספרי מדע פופולרי. מעצבים גרפיים משכמם ומעלה מסוגלים להציע עיצוב ספרים עם ערך מוסף לאלה שחפצים באיכות שמעל הסטנדרט. כיצד ניתן להציע איכות גבוה? ראשית, הדבר יכול להתבטא בסוג הדפים – נייר כרומו לעומת נייר נטול עץ, למשל. שנית, בספרים מסוימים יש מקום להוספת תמונות, איורים ואלמנטים גרפיים נוספים. וזה עוד לא הכל, יש אפשרות לשפר את העטיפה עם מינים של הבלטות, שטנצים, הטבעות, כאשר מדובר בהפקת דפוס יוקרתית או בסגנון אלבומי. 

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על עיצוב גרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר. 

עיצוב מקצועי מאפשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!

בהפקת‭ ‬ספרים ‬‬אנו‭ ‬משלבים ‬תהליכים‭ ‬מיוחדים‭ ‬של‭ ‬השבחות‭ ‬נייר‭ ‬כמו‭ :‬למינציה, הטבעות‭,‬ הבלטות‭ ,‬צבעים‭ ‬מיוחדים‭ ,‬לקה‭ ‬סלקטיבית‭,‬ חיתוכי‭ ‬לייזר‭,‬ שטנצים‭ ‬ועד‭...‬

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....