סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצוב גרפי

»
צרו קשר

עיצוב מגזינים

כדאי לדעת כי מגזין מעוצב היטב, נעים לקריאה ומושך את העין מצליח ליצור עניין בקרב הציבור גם כיום, בתקופה שבה האינטרנט משגשג. עדיין אין תחליף למגע, לריח וכן לרמת העומק שמציע מגזין מעוצב וערוך היטב.

מגזינים בכל התחומים

בישראל מופקים בכל שבוע הרבה מאוד סוגים של מגזינים, המיועדים לקהל יעד מגוון. לצד מגזינים לחובבות האופנה ישנם אחרים המיועדים לחובבי הבישול. לצד מגזינים לגברים יש גם כאלה המיועדים לנשים. לצד כאלה המיועדים לחובבי הרכב יש אחרים המיועדים לחובבי גינון, כלי עבודה, לייף סטייל, נגרות וכן הלאה והלאה.

כל אותם המגזינים, המופיעים בעברית, באנגלית, ברוסית או בשפות אחרות חייבים להיות מעוצבים היטב בכדי לעמוד בתחרות. משום כך, חשובה לא רק עבודתם של עיתונאים וכותבים מנוסים כי אם גם מלאכתם של מעצבים מנוסים, בעלי ידע רב בעיצוב גרפי והפקת עיתונים וחוברות לסוגיהם.

עיצוב מגזינים – מיומנות מורכבת

עיצוב מגזינים טומן בחובו היבטים רבים ביותר. על מנת לקבל את התוצר המוגמר היפה והמרשים יש להקפיד על עיצוב עטיפה מושקעת, לרוב כזאת שמשולב בה תצלום מרהיב. גם הטקסט שיופיע על העטיפה משמעותי מאוד והוא לרוב יהיה מוגדל ומורכב מגופן מיוחד. היבטים נוספים של עיצוב נמצאים גם בפנים, בין עמודי הפנים. העימוד שעשוי לכלול שימוש בטורים, שילוב התמונות של הכתבות וכמובן שיבוץ הפרסומות שמהוות מקור חשוב להכנסות בעלי המגזין.

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על עיצוב גרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר. 

עיצוב מקצועי מאפשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!

בהפקת‭ ‬מגזינים ‬‬אנו‭ ‬משלבים ‬תהליכים‭ ‬מיוחדים‭ ‬של‭ ‬השבחות‭ ‬נייר‭ ‬כמו‭ :‬למינציה, הטבעות‭,‬ הבלטות‭ ,‬צבעים‭ ‬מיוחדים‭ ,‬לקה‭ ‬סלקטיבית‭,‬ חיתוכי‭ ‬לייזר‭,‬ שטנצים‭ ‬ועד‭...‬

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....