סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצוב אריזות

»
צרו קשר

עיצוב מארזים

מכירה של מארזים מקובלת מאוד כיום ולא רק במוצרים פשוטים וזולים. במיטב רשתות השיווק וגם בחנויות פרטיות ניתן למצוא מגון מוצרים הנמכרים במארז, לרבות מוצרים אקסקלוסיביים ומוצרי בוטיק. במארזים ניתן למכור יותר – יותר מוצרי מזון, יותר מוצרי קוסמטיקה, אקססוריז וגדג'טים. במארז ניתן לשלב כמה פריטים מאותו סוג או מוצר עיקרי ומוצרים משלימים. אך על מנת לשכנע את הלקוחות לבחור בכם, צריך להשקיע ביצירת מארז איכותי. עיצוב מארזים ברמה גבוהה יאפשר גם לכם להציע יותר ולמכור יותר.

עיצוב גרפי ועיצוב תלת ממדי

מעצב מקצועי באמת לא ייגש לעיצוב מארז כפי שניגשים לעיצוב של תמונה. עיצוב מארזים מקצועי באמת כולל בתוכו גם התייחסות לצורה וגם התייחסות לצבע וכמובן, גם התייחסות למוצר עצמו. תהליך העיצוב יתייחס למיתוג וגם לחומר שישמש ליצירת המארז. המארז כשלעצמו עשוי להיות מוצר של ממש ולא רק עטיפה. זה לא חייב להיות אריזת ניילון פשוטה. מארזים יכולים להיות יוקרתיים למדי, מעוצבים בסגנון של מזוודה, סלסילה, מנשא.

עיצוב אפקטיבי במחיר אפשרי

מעצב בעל ידע בהנדסת חומרים יוכל לא רק לעצב מארז אפקטיבי, צבעוני, יפה ומושך. מעצב גרפי מנוסה בעל ידע בעיצוב המוצר יוכל לעשות זאת מתוך מחשבה על הפחתת עלויות הייצור. גם הפקה מרשימה יכולה להתבצע בעלות סבירה כאשר תכנון המוצר הסופי, המארז, מתבסס על ידע במיתוג ובשיווק וגם ניסיון בעיצוב מוצרים ואריזות. 

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על תכנון תלת ממדי של המארז, עיצובו הגרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר.

עיצוב מקצועי מאשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!​

בעיצוב והפקת‭ ‬מערזים ‬‬אנו‭ ‬משלבים ‬תהליכים‭ ‬מיוחדים‭ ‬של‭ ‬השבחות‭ ‬נייר‭ ‬כמו‭ :‬למינציה, הטבעות‭,‬ הבלטות‭ ,‬צבעים‭ ‬מיוחדים‭ ,‬לקה‭ ‬סלקטיבית‭,‬ חיתוכי‭ ‬לייזר‭,‬ שטנצים‭ ‬ועד‭...‬

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....