סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצוב גרפי

»
צרו קשר

עיצוב לוחות שנה

בעלי עסקים וגם מנהלים בחברות גדולות מחפשים כל העת דרכים להגדלת המכירות ולמשיכת תשומת הלב של לקוחות חדשים. לא רק מודעות בעיתונות או עלוני פרסום יכולים לעורר עניין ולהזכיר לציבור שיש בעל מקצוע או חברה המוכנים ומזומנים להציע שירות או מוצר כזה או אחר. דרך טובה מאוד לשמור על מודעות, למשוך לקוחות חדשים וליצור נאמנות בקרב לקוחות קיימים הינה להעניק שי ממותג שיהיה שימושי עבור המקבל. שי שכזה, שניתן לשלב בו לוגו, מספר טלפון, ופרסום אפקטיבי שמחזיק מעמד למשך שנה שלימה הינו לוח השנה. עיצוב לוחות שנה באופן מקצועי ובהקפדה מהווה גשר חשוב בין העסק לבין הלקוח, גשר שנשאר מול העיניים לאורך זמן.

יעילות מכסימלית למגוון עסקים 

עיצוב לוח שנה ישמש היטב לא רק את החברות הגדולות במשק, שיש להן תקציבי שיווק גדולים. לוח מעוצב באופן מקצועי ומרהיב יכול לשרת היטב גם עסקים בינוניים ואפילו עסקים קטנים. כחלק מהתפקיד, המעצב הגרפי מעצב לא רק את המכלול ואת הגרפיקה הכללית אלא גם מעצב ומשלב תאריכון ייחודי.

אילו אנשים ואילו חברות עשויים להזמין לוחות שנה מעוצבים? מעצבים גרפיים המתמחים בכך יודעים לספר כי סוכני ביטוח, מנהלי חשבונות ויועצי השקעות מרבים להזמין שירות חשוב זה, עיצוב לוחות שנה ממותגים. גם חברות ביטוח, בנקים, בתי השקעות מזמינים לוחות שכלה וכן גם מפעלים, מאפיות, שיפוצניקים, שרברבים, בעלי חנויות פרחים, עסקים לקידום מכירות, רופאים פרטיים, מוסכים, מטפלים ברפואה משלימה וזו בהחלט רשימה שיכולה להמשיך עוד ועוד.

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על עיצוב גרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר. 

עיצוב מקצועי מאפשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!

בהפקת‭ ‬לוחות שנה ‬‬אנו‭ ‬משלבים ‬תהליכים‭ ‬מיוחדים‭ ‬של‭ ‬השבחות‭ ‬נייר‭ ‬כמו‭ :‬למינציה, הטבעות‭,‬ הבלטות‭ ,‬צבעים‭ ‬מיוחדים‭ ,‬לקה‭ ‬סלקטיבית‭,‬ חיתוכי‭ ‬לייזר‭,‬ שטנצים‭ ‬ועד‭...‬

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....