סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצוב גרפי

»
צרו קשר

עיצוב לוגו, כרטיסי ביקור וניירת

לצד מעצבים גרפיים המתמחים בעיצוב עטיפות של מוצרים, עיצוב ספרים, חוברות ודברי דפוס אחרים, יש גם מעצבים המתמחים בעיצובים מסוג אחר. עיצוב לוגו, למשל, הוא דוגמא למלאכת מחשבת שנושאת על כתפיה חלק חשוב ממיתוג שיווקי. לוגו של חברות, יצרנים, מפעלים, חנויות או משרדים הינו במידה רבה התמצית של הזהות העסקית, המותגית.

לוגו – חייבים להתגאות בו

לוגו חייב להיות משהו המושך את העין, אבל גם יותר מכך. עיצוב של לוגו כהלכה חייב לעורר בבעליו תחושה של גאווה והתרוממות רוח. הלוגו חייב גם להיות דבר מה שונה, אחר מעיצובים אחרים שאולי קיימים אצל מתחרים או אצל מותגים אחרים. מבחינת צרכנים או מתעניינים הנתקלים בלוגו, הוא אמור לאפשר זיהוי וחיבור די מידיים. עיצוב משעמם, נדוש או מטושטש זה דבר שחייבים להימנע ממנו.

לוגו – הנציג שלכם בכל מקום

מבחינה עסקית, הלוגו יהיה הנציג שלכם בכל מקום בו הלקוח הפוטנציאלי עשוי להיתקל בו. היכן תרצו שהלוגו שלכם יתנוסס? בראש ובראשונה, בכל מסמך כתוב ששולחים או מדפיסים – מעטפה, ניירת משרדית כרטיסי ביוקר. אך לא רק כרטיסי ביקור וניירת נושאים בגאווה את הלוגו המעוצב היטב. הלוגו יופיע על גבי שילוט, במודעות בעיתונות, בעלונים ופולדרים. מקובל מאוד כי הוא יוטמע באתר האינטרנט, לפעמים גם ישתלב באופן טבעי בתכתובות המייל. בנוסף, ניתן ואף רצוי להוסיף אותו על גבי עטים, לוחות שנה ואפילו על גבי מדים (של פועלים, מלצרים במסעדה, נציגי מכירה) וכלי רכב (מסחריים או רכבי חברה בשימוש העובדים). 

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על עיצוב גרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר. 

עיצוב מקצועי מאפשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!

בהפקת‭ ‬כרטיסי ביקור וניירת ‬‬אנו‭ ‬משלבים ‬תהליכים‭ ‬מיוחדים‭ ‬של‭ ‬השבחות‭ ‬נייר‭ ‬כמו‭ :‬למינציה, הטבעות‭,‬ הבלטות‭ ,‬צבעים‭ ‬מיוחדים‭ ,‬לקה‭ ‬סלקטיבית‭,‬ חיתוכי‭ ‬לייזר‭,‬ שטנצים‭ ‬ועד‭...‬

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....