סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצוב גרפי

»
צרו קשר

עיצוב כרזות

בעולם עתיר גירויים, כאשר הקשב של כולנו הולך ומתקצר, יש צורך בגירוי בעל עוצמה וייחוד בכדי לתפוס את תשומת הלב. באמצעות כרזות ניתן להסב את תשומת הלב של קהל היעד הרצוי מתוך טעמים שיווקיים שיכולים להיות מסחריים, חברתיים או ציבוריים. עיצוב כרזות במיטבו נחשבת למלאכת מחשבת שיוצרת השקה בין עיצוב גרפי כמקצוע לבין עיצוב כאומנות.

אמצעי פרסומי ייחודי

למי נחוצות כרזות? מי מחפש שירות מושקע של עיצוב כרזות יוצא מן הכלל? כאמצעי פרסומי ושיווקי, בתי עסק רבים וכן בעלי מקצוע ואף חברות עשויים להפיק תועלת רבה מכרזות מעוצבות היטב. על גבי כרזות ניתן לראות מוצרים ומותגים, שמות וותיקים ושמות חדשים. כרזה נאה יכולה להודיע כי בקרוב יפתח כאן בית עסק כזה או אחר או שבקרוב תתקיים השקה חגיגית של ספר, סרט או הצגה. כרזות יכולות להביא למודעות ציבורית פעילות של אגודה, מוסד וולונטרי, מפלגה פוליטית. על גבי כרזות מעוצבות היטב ניתן לעורר מודעות, לגרות סקרנות, לייצר ציפייה.

קידום, הצלחה וסיפוק

היכן אנו פוגשים את הכרזות המעוצבות? הן יכולות להתנוסס בכל מקום במרחב הציבורי. הן מופיעות על חלונות ראווה ועד שלטי חוצות, על מתקני לתליית מודעות, באזורי בילוי, במוקדי תעסוקה, בשכונות המגורים. יש לכם עסק? מיזם? רעיון שתרצו להביא לנחלת הכלל? יתכן מאוד שגם עבורכם, עיצוב כרזות מוצלחות יהיה הדרך לקידום, הצלחה וסיפוק. 

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על עיצוב גרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר. 

עיצוב מקצועי מאפשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!

בהפקת‭ ‬כרזות ‬‬אנו‭ ‬משלבים ‬תהליכים‭ ‬מיוחדים‭ ‬של‭ ‬השבחות‭ ‬נייר‭ ‬כמו‭ :‬למינציה, הטבעות‭,‬ הבלטות‭ ,‬צבעים‭ ‬מיוחדים‭ ,‬לקה‭ ‬סלקטיבית‭,‬ חיתוכי‭ ‬לייזר‭,‬ שטנצים‭ ‬ועד‭...‬

הכל תלוי בתקציב ...

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....