סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצוב גרפי

»
צרו קשר

עיצוב הזמנות לחתונה | אירוע

מרבית האנשים שואבים נחת, סיפוק והנאה מכל האירועים החשובים שבחיים – ימי הולדת, חתונות, בריתות, בר/ת מצוות וכיוצא באלה. כאשר מתכננים אירוע מרכזי בחיים, כאשר חתונה היא אולי הדוגמא הטובה ביותר לכך, נרצה בוודאי להזמין חברים וקרובים לחגיגה הגדולה. כדי להדגיש את חשיבותה של החתונה ואת ייחודו של האירוע, הזמנה שגרתית ופשוטת מראה תהיה פחות רצויה.

כדאי לזכור כי אופי ההזמנה מקרין על מהות האירוע כולו. היא לא רק אינפורמטיבית אלא גם מסייעת לבני הזוג להחזיר את העלות שהושקעה בהפקת החתונה ואף מעבר לכך. אין ספק כי הזמנה מעוצבת ומכובדת יותר מדרבנת את המוזמנים לגלות יותר נדיבות בשעה שהם רושמים את צ'ק המתנה.

עיצוב מושקע לאירועים החשובים

מעצב גרפי מנוסה, מקורי, מקצועי, יוכל להציע שירות מושלם של עיצוב הזמנות לחתונה. הזמנות שיוצרות ציפייה, שמעוררות רגש, שמהוות נקודת מוצא לאירוע הקרב ובא. עם זאת, בסטודיו מקצועי שמספק שירותי עיצוב גרפי למגוון סוגיהם ניתן להזמין לא רק הזמנות מעוצבות לחתונה. שירות מוקפד ואיכותי של עיצוב הזמנות לאירוע יתאים לכל סוגי האירועים – החל באירועים קטנים בסגנון בוטיק וכלה באירועים מרובי משתתפים. כאשר מדובר באירוע חשוב - עיצוב הזמנות לאירוע, לחתונה, לבר מצווה, לברית או לבריתה, לאירועים עסקיים ולאירועים אחרים יכול וצריך להיות מושקע.

טעם טוב ואסתטיקה מרשימה

עיצוב הזמנה לחתונה ולכל אירוע יכלול מוטיבים גרפיים ואסתטיים, צבעים וצורות, אשר יעניקו תוצאה יוצאת מן הכלל.

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על עיצוב גרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר. 

עיצוב מקצועי מאפשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!​

בהפקת‭ ‬הזמנות ‬‬אנו‭ ‬משלבים ‬תהליכים‭ ‬מיוחדים‭ ‬של‭ ‬השבחות‭ ‬נייר‭ ‬כמו‭ :‬למינציה, הטבעות‭,‬ הבלטות‭ ,‬צבעים‭ ‬מיוחדים‭ ,‬לקה‭ ‬סלקטיבית‭,‬ חיתוכי‭ ‬לייזר‭,‬ שטנצים‭ ‬ועד‭...‬ 

הכל תלוי בתקציב ...

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....