סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצוב אריזות

»
צרו קשר

עיצוב אריזות שונות

צורה וצבע​

למעט מוצרים הנמכרים בתפזורת, הרוב הגדול של המוצרים בימינו נמכר כאשר הם ארוזים. האריזות השונות נועדו להארכת חיי המדף וכן כדי להקל על ההובלה אבל יש סיבה נוספת שבגינה כדאי להשקיע בעיצוב האריזות. עיצוב אריזות שונות, ואין זה משנה מהו המוצר שנמצא בפנים, ישפיע באופן מהותי על הצלחה השיווק והמכירות. אריזה יפה, נאה, מושכת לעין, מעוררת בקרב הצרכן תשומת לב מידית. מוצרים שנמכרים באריזה פשוטה, לא יפה, לא מושכת – זה מה שגורם בדרך כלל לצרכן לעבר הלאה, לבחור במוצר אחר שנמצא על המדף.

אריזות מעוצבות – הדרך לליבו של הצרכן

לא רק מותגים נמכרים באריזות יפות ומושקעות. כיום, אפילו מוצרים די פשוטים מבקשים ליצור לעצמם בולטות על המדף. אם אתם משווקים או מיצרים מוצר כלשהו, מוצרי מזון, מוצרי קוסמטיקה, צעצועים, מוצרי מזון ארוזים או כל דבר, אל תפספסו את האפשרות להשיג את תשומת ליבו של הלקוח, ממש בנקודת המכירה.

זכרו כי כאשר הצרכן עומד מול המדף, בחנות, הוא עדיין מתלבט במה לבחור. עיצוב אריזות שונות באופן מקצועי, צבעוני ומושך יוביל את הצרכן המתלבט לבחור במוצר שלכם. מי יוכל להציע לכם עיצוב אריזות שונות באופן משביע רצון? הטוב ביותר – לבחור בסטודיו לעיצוב המתמחה בעיצוב אריזות ומוצרים, סטודיו שיודע כיצד עובד עולם השיווק והמיתוג ויודע לתכנן אריזות מרהיבות, צבעוניות, מושקעות ומושכות.

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על תכנון תלת ממדי של האריזה, עיצובה הגרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר. 

עיצוב מקצועי מאשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!​

בעיצוב והפקת‭ ‬אריזה ‬‬אנו‭ ‬משלבים ‬תהליכים‭ ‬מיוחדים‭ ‬של‭ ‬השבחות‭ ‬נייר‭ ‬כמו‭ :‬למינציה, הטבעות‭,‬ הבלטות‭ ,‬צבעים‭ ‬מיוחדים‭ ,‬לקה‭ ‬סלקטיבית‭,‬ חיתוכי‭ ‬לייזר‭,‬ שטנצים‭ ‬ועד‭...‬

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....