סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצוב אריזות

»
צרו קשר

עיצוב אריזות קוסמטיקה

אין ספק כי בארץ, ממש כמו בעולם הרחב, קיים ביקוש גבוה למדי למוצרי קוסמטיקה. הביקוש קיים לסוגי מוצרים רבים, לרבות מוצרים לטיפוח השיער, קרמים לטיפוח העור, מוצרי איפור ליום יום או לערב, לקים צבעוניים וכיוצא בזה. כאשר הצרכן או הצרכנית מחפשים מוצר קוסמטיקה כאלה או אחרים, הם מקדישים תשומת לב רבה לאריזה. מסיבה זו, כאשר עומדים להשיק מוצר חדש ממשפחת מוצרי הקוסמטיקה או כאשר מבצעים מתיחת מותג למוצרי קוסמטיקה קיימים, לא די להשתמש במרכיבים איכותיים. מלבד זאת ומלבד מאמצי שיווק ופרסום, במקביל, חייבים לשים דגש על עיצוב האריזה.

העטיפה, המותג והמסר

מה הצרכנים מחפשים באריזה? הם מחפשים מוצר שהאריזה שלו מעבירה להם את המסר שאותו הם מחפשים. אין ספק כי עיצוב אריזות קוסמטיקה, משימה לא פשוטה כלל, צריך להעביר מסר של טיפוח, יופי, נעורים. אריזה שתעוצב באופן שמחטיא את המטרה איננה רצויה כלל. אריזה מעוצבת היטב, מצד שני, תאפשר למוצר המוצע להימכר היטב.

מעבר למסר הכללי שאריזה של מוצרי קוסמטיקה צריכה לשדר ללקוח, היא חייב להיות יפה מבחינה וויזואלית. כאשר המוצר הנמכר הינו מותג, אין ספק כי האריזה צריכה לקבל עיצוב המתאים לרוח המותג, כזה שמספר לצרכנים שבעצם הרכישה הם מקבלים מותג מוכר, ידוע, איכותי. עיצוב אריזות קוסמטיקה מחייב מקצועיות, ידע רב בעיצוב דו ותלת מימדי וגם הבנה מעמיקה בשיווק ובמיתוג. במהלך העיצוב מיישם המעצב לא רק את עקרונות של עיצוב גרפי ותכנון הדפסה כי אם גם אספקטים של הנדסת אנוש, התאמה למשתמש, התאמת חומרים ועיצוב תלת ממדי.

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על תכנון תלת ממדי של האריזה, עיצובה הגרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר.

עיצוב מקצועי מאשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!​

בעיצוב והפקת‭ ‬אריזה ‬‬אנו‭ ‬משלבים ‬תהליכים‭ ‬מיוחדים‭ ‬של‭ ‬השבחות‭ ‬נייר‭ ‬כמו‭ :‬למינציה, הטבעות‭,‬ הבלטות‭ ,‬צבעים‭ ‬מיוחדים‭ ,‬לקה‭ ‬סלקטיבית‭,‬ חיתוכי‭ ‬לייזר‭,‬ שטנצים‭ ‬ועד‭...‬

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....