סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצוב אריזות

»
צרו קשר
עיצוב אריזות

עיצוב מקצועי מאשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!​

לא די להציע לצרכן מוצר איכותי בכדי שהמכירות תהיינה נאות. יש להשקיע מאמצים בלתי מבוטלים בשיווק, כאשר הללו נמשכים עד הרגע האחרון, עד רגע הקניה ממש. איך זה בא לידי ביטוי? הדבר בא לידי ביטוי בעיצוב אריזות. חשוב לציין כי מעצב אחראי לשני תהליכים בעיצוב אריזות. מצד אחד - עיצוב צורת האריזה כלומר האספקט התלת ממדי, הצורני המקורי. מצד שני, עריכה הגרפית של האריזה. אריזה שעוצבה על ידי מעצב מקצועי, באופן שמביא לידי ביטוי את ערכי המותג ובאופן המושך את העין תורמת לרבות לשיפור במכירות. 

אריזה מעוצבת – כך מגדילים מכירות

יש כמה סיבות שבגינן עיצוב אריזות חשוב כל כך. את הסיבה השיווקית הזכרנו, והיא אכן החשובה ביותר שכן אריזה מעוצבת מוכרת יותר. בנוסף, אריזה איכותית צריכה גם לשמור על המוצר בדרכו לאורך שרשרת השיווק, בזמן ההובלה לנקודת המכירה הסופית. כמו כן, על גבי האריזה יופיע מידע חשוב שהצרכן מצפה או צריך לקבל. למשל, מרכיבי המוצר או סיכונים שונים (למשל – ציון העובדה שמוצר כזה או אחר איננו מתאים לילדים או איננו מתאים למאכל).

עיצוב אריזות מושקע, אם כן, צריך ליצור בולטות על המדף ולספק גילוי נאות לצרכנים. אריזה שאיננה יוצרת בולטות, במיוחד במוצרים הנחשבים למותגים, עשויה להוריד לטמיון מאמצי שיווק ניכרים. אריזה יפה, המעוצבת באופן צבעוני ומושך, באופן המביע את ערכי המותג באופן מוצלח, מהווה תוספת שיווקית חשובה ובעלת משמעות. עיצוב אריזות איכותי איננו דבר קל ופשוט. נדרשים ניסיון ומיומנות בעיצוב גרפי, בשיווק, במיתוג. אל תתפשרו על פחות מסטודיו לעיצוב גרפי עם קבלות.

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על תכנון תלת ממדי של האריזה, עיצובה הגרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר. 

עיצוב מקצועי מאשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!​

בעיצוב והפקת‭ ‬אריזה ‬‬אנו‭ ‬משלבים ‬תהליכים‭ ‬מיוחדים‭ ‬של‭ ‬השבחות‭ ‬נייר‭ ‬כמו‭ :‬למינציה, הטבעות‭,‬ הבלטות‭ ,‬צבעים‭ ‬מיוחדים‭ ,‬לקה‭ ‬סלקטיבית‭,‬ חיתוכי‭ ‬לייזר‭,‬ שטנצים‭ ‬ועד‭...‬

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....