סניף ראשון לציון
כתובת: סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון. 7549821
טלפון: 050-5246423
סניף חולון
כתובת:
טלפון: 03-9618190

עיצובים שונים

»
צרו קשר
עיצובים שונים

עיצוב - אי אפשר בלעדיו​

העיצוב במובן הרחב של המילה מקיף אותנו מכל עבר. אנחנו מוצאים אותו בא לידי ביטוי בכל מקום מסביבנו, כך שברור כי יש לו משמעות רבה. הוא מופיע על עטיפות הספרים ובמוזיאונים. אנו רואים אותו במגזינים ובאתרי האינטרנט. מעצבים לוקחים חלק בעיצוב של כרטיסי ביקור ובעיצוב של מוצרים, במתן סגנון לחלונות ראווה ואפילו מתן איכות מיוחדת לאריזות ולמארזים. בנוסף, את העיצוב אנו רואים בכל תספורת, בכל חולצה מיוחדת או נעליים נאות. התמונות שעל הקיר, השלטים, כמובן הסט של אתר צילומי קולנוע והתפאורה של בימת התיאטרון – הכל זה עיצוב. אז מדוע הוא חשוב לנו כל כך? מדוע אי אפשר להעביר יום אחד בלעדיו?

האסתטיקה חשובה לנו

גם אם מדובר בהכללה, ניתן בהחלט לומר כי כולנו יצורים אסתטיים. בני האדם הינם בעלי חוש אסתטי מפותח ולכולנו יש מושג ברור לגבי השוני בין מה שנראה לנו יפה יותר לבין מה שנראה לנו יפה פחות. אנו נמשכים לדברים יפים בשל ההרמוניה שהם משדרים בשל תחושת הסדר, האיכות.

כדאי לשים לב כי פעמים רבות, אנו נוכחים לדעת כי הדבר היפה, המעוצב, המאורגן, הוא לא רק נאה יותר אלא גם שימושי יותר. חפצים מעוצבים מבוססים על אסתטיקה ועקרונות הרמוניים אך גם על היבטים של הנדסת אנוש ונוחות למשתמש. בין אם מדובר בסכו"ם או בצלחת, בין אם מדובר בחולצה או במקלדת של מחשב ואפילו באריזה של משחת שיניים או בשמים – כל מוצר ופריט המעוצבים היטב חייבים לקחת בחשבון את המשתמש כמי שאוהב חזות יפה אך גם זקוק לנוחות בשימוש.

עיצוב אישי, חברתי ומסחרי  

אסתטיקה ויופי בהיבט העיצובי חשובים לנו ברמה האישית אך גם ברמה החברתית. מרבית האנשים אוהבים להיראות בציבור כשהם ייצוגיים ומטופחים. זו הסיבה שאנו מתאפרים, מסתרקים ומצחצחים את שינינו אך גם במקביל – משתמשים במותגים מעוצבים היטב. חולצת המעצבים או התכשיט והשעון שלנו מספרים לעולם מי אנחנו, כיצד אנחנו רוצים שיראו אותנו. המוצרים המעוצבים שאנו משתמשים בהם יוצרים תדמיות, מושכים תשומת לב ומשפיעים, ללא ספק, גם על הביטחון העצמי שלנו.

ברמה החברתית, בהחלט ניתן לראות משמעויות נוספות לעיצוב. עיצוב של סמלים, לוגואים, סיסמאות, משמש ליצירת זהות חברתית, זהות של ארגון, עם, חברה או עסק. בולים ומטבעות מעוצבים נעזרים במוטיבים לאומיים אך גם לעיתים יוצרים או מחזקים אותם. לכל אלה, מתלווה כמובן ההיבט המסחרי של העיצוב. ללא שימוש בפתרונות מעוצבים, ללא פרסומות, מודעות, שלטים של חנויות ועסקים, היה הולך לאיבוד מרכיב מרכזי של תרבות השפע של ימנו. בין אם הוא מזדקר מיד לעין ובין אם הוא מעט סמוי, אין כל ספק – עיצוב? פשוט אי אפשר בלעדיו. 

צרו קשר
סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423
צור קשר
טלפון: 050-5246423
פקס: 03-9618191
סטודיו יגאל רוזנטל
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798
X:-- | Y:--
בקשתך בביצוע....