האם עיצוב גרפי הוא אומנות? במידה מסוימת, בהחלט כן אולם חשוב להיות מדויקים. את העיצוב הגרפי ניתן לתאר בצורות שונות, כאשר אחת הנאות והממוקדות ביותר הינה "אומנות וויזואלית שימושית". רק כאשר מעשה ידיו של המעצב הגרפי עשוי היטב ונראה מרשים אך באותה העת מקדם את מטרותיו של הלקוח (מזמין העבודה) מדובר באמת בעיצוב במיטבו.

אחת המשימות החשובות ביותר עבור מעצב גרפי הינה להעביר מסר אפקטיבי. העברת המסר מיושמת תוך שימוש בהיבטים גרפיים נבחרים הכוללים צבע, מבנה וצורה. עיצוב גרפי במיטבו יכול בהחלט לכלול מסר מילולי הבא לתמוך במסר הוויזואלי שצריך להיות מושך לעין וגם ברור וממוקד. מסר מילולי עשוי לבוא לידי ביטוי בעיצוב סלוגן, סיסמה שיווקית או לוגו ויכלול בחירה בגופן (גופן ייחודי וחד פעמי או גופן מקובל, על פי הצורך).  

באמצעות עיצוב גרפי ניתן למשל לבסס מהלכי מיתוג, פרסום ושיווק כמו גם קידום מכירות. מעצבים גרפיים שולחים ידם בעיצוב של עיתונים ומגזינים, ספרים וכריכות, לוחות שנה וגם תפריטים למסעדות. את השילוב שבין עיצוב גרפי לבין אומנות ניתן למצוא במגוון מסעי פרסום ייחודיים כפי שמופיעים במודעות צבע ובשלטי החוצות וכן בעלונים, עיצוב בולים לאומיים, אריזות של מוצרים, עטיפות מיוחדות, כרטיסי ביקור. לצד העיסוק בעיצוב לפרינט (דפוס), את הפן החדשני של העיצוב הגרפי נמצא בעיצוב אתרי אינטרנט, לרבות עמודי נחיתה ובאנרים.

 

ראוי לציין כי המעצב אחראי לא רק על עיצוב גרפי ואפקטיבי (השבחות נייר מיוחדות) אלא גם על תמחור וליווי בכל שלבי ההפקה עד לקבלת מוצר מוגמר. 

עיצוב מקצועי מאשר הפקות מרשימות יותר בתקציב נמוך יותר!​

בעיצוב והפקה‭ ‬גרפי ‬‬אנו‭ ‬משלבים ‬תהליכים‭ ‬מיוחדים‭ ‬של‭ ‬השבחות‭ ‬נייר‭ ‬כמו‭ :‬למינציה, הטבעות‭,‬ הבלטות‭ ,‬צבעים‭ ‬מיוחדים‭ ,‬לקה‭ ‬סלקטיבית‭,‬ חיתוכי‭ ‬לייזר‭,‬ שטנצים‭ ‬ועד‭...‬

סטודיו יגאל רוזנטל בע"מ | הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 | טלפון: 050-5246423 | igal@studio-rozental.com
צור קשר
טלפון: 050-5246423
טלפון: 03-9618190
פקס: 03-9618191
כתובת: הבוצרים 1, כרמים, ראשון לציון 7549821 igal@studio-rozental.com
תפנית בניית אתרים
תפנית: בניית אתרים | עיצוב אתרים | קידום אתרים | 054-4780798 | ציור דיגיטלי
כלי נגישות
גווני אפור

בהיר

ביטול

כהה
גודל טקסט
 

ביטול

הגדלה
גופן קריא
 

ביטול

החלפה
סמן גדול

סמן שחור

ביטול

סמן לבן
הדגשת קישורים
 

ביטול

קו תחתי
איפוס כל ההתאמות